Bramy, drzwi, napędy - TOP


PPHU TOP Zbigniew Kolka
83-300 Kartuzy
Grzybno, ul. Zielona 5

tel. +58 681 42 39
tel. kom. 722 146 806

Segmentowe bramy przemysłowe

Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych
Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Seria bram 40 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy ze stali lub aluminium bądź w kombinacji stali i aluminium, która przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem. W bramach segmentowych Compact poszczególne segmenty układają się pionowo tuż za nadprożem. Niewielka ilość miejsca, jaką zajmuje otwarta brama, ma szczególną zaletę w halach ze szklanymi kopułami, przeszklonymi dachami i fasadami.

Więcej informacji podano poniżej na stronach prospektu oraz danych montażowych. Oczywiście w Firmie TOP mogą Państwo zawsze zasięgnąć wszelkich informacji na temat bram przemysłowych. 

 Prospekt w PDF

Dane montażowe w PDF

Poniższy filmik pokazuje sposób zamocowania fotokomórek wyprzedzających na bramie segmentowej z drzwiami. Fotokomórki pełnią rolę zabezpieczenia krawędzi zamykającej.